Jäsenhuone|TyöhuoneLÄNNEN KIEKKO
« Takaisin seuran etusivulle

Yhteystiedot ja ilmoittautuminen

 JOUKKUEENJOHTAJAT KAUSI 2021-2022

 

Edustusjoukkue

Joukkueenjohtaja Leena Linnemäki, leena.linnemaki@gmail.com, 050 345 9045

U14 - juniorit
Joukkueenjohtaja Jukka Reko, jvreko@gmail.com, 044 330 2492

U12 -juniorit

Joukkueenjohtaja Maria Jaskari, maria.c.jaskari@gmail.com, 040 738 4707

U11 -juniorit

Joukkueenjohtaja Suvi Reko, suvi.reko@gmail.com, 045 6396012

U10 -juniorit
Joukkueenjohtaja Tuuli Rantala, tuuli.rantala@hotmail.com, 044 098 3632

Joukkueenjohtaja Sami Lehti, samihlehti@gmail.com, 044 535 8120

U8 -juniorit

Joukkueenjohtaja Janika Numminen, janika.numminen@outlook.com, 044 549 6949

 

Luistelukoulu ja Leijonakiekkokoulu

Rehtori Ville Hakanperä, ville.hakanpera@gmail.com, 050 348 1382

 

MV valmennus:

Jarmo Suojanen, jarmo.suojanen@gmail.com, 040 037 2926

 

 Jääkiekkojaoston johtoryhmän kokoonpano 2021-2022:

Puheenjohtaja: VIlle Hakanperä, ville.hakanperä@gmail.com, 050 348 1382

Sihteeri ja talouden hoitaja: Anu Männistö, anu.mannisto@fredmangroup.com, 044 999 0003 

Valmentajien edustaja: Ville-Matti Koski, villematti.koski@gmail.com, 050 413 1103

Joukkueenjohtajien edustaja:  Sami Lehti, samihlehti@gmail.com, 044 535 8120

MV valmennus: Jarmo Suojanen, jarmo.suojanen@gmail.com, 040 037 2926

 

Ilmoittautuminen Lännen Kiekon joukkueisiin

*
*
*
*
*
*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.