Yhteystiedot ja ilmoittautuminen

 JOUKKUEENJOHTAJAT KAUSI 2019-2020

 

B -nuoret 

Joukkueenjohtaja Leena Linnemäki, leena.linnemaki@gmail.com

C2(05) - juniorit
Joukkueenjohtaja Heli Ketola ketola.heli@gmail.com

D1(06) - juniorit
Joukkueenjohtaja Taina Viskari, taiviskari@gmail.com

E1 (08) - juniorit
Joukkueenjohtaja Jukka Reko, jvreko@gmail.com

E2(09) - juniorit
Joukkueenjohtaja Johanna Tuomola, johanna.tuomola2@gmail.com

F1(10) -juniorit

Joukkueenjohtaja Maria Jaskari, maria.c.jaskari@gmail.com

F2(11) -juniorit
Joukkueenjohtaja Suvi Raittinen, suvi.raittinen@alko.fi

LäKi Tytöt
Joukkueenjohtaja Jari Hakala jari.hakala@biolan.fi
 

Luistelukoulu ja Leijonakiekkokoulu

Rehtori Ville Hakanperä, ville.hakanpera@gmail.com

 

 

Jääkiekkojaoston kokoonpano kaudella 2019 - 2020

 Nimi:                                                  Puh.                  Joukkue:                Sähköposti:

Mika Luoto

puheenjohtaja

040 716 0206 mika.luoto@hmkone.fi
Leena Linnemäki talousvastaava050 345 9045Bleena.linnemaki@gmail.com

Anu Männistö

sihteeri

044 999 0003  anu22@netti.fi
Marja-Liisa Mikola-Luoto 050 5695627Kahviovastaavamaisamikola@gmail.com
Heli Ketola 040 5188 054C2 (05) ketola.heli@gmail.com

Taina Viskari

 044 5179 771D1 (06)

 

taiviskari@gmail.com

 

 

   
Jukka Reko044 330 2492E1  (08)jvreko@gmail.com

Johanna Tuomola

Maria Jaskari

 

044 201 2085

040 7384 707

E2 (09)

F1 (10)

 

johanna.tuomola2@gmail.com 

maria.c.jaskari@gmail.com

 

 

Suvi Raittinen

 

040 779 6210

F2 (11)

 

suvi.raittinen@alko.fi

 

Jari Hakala

 

040 081 1651

 Tyttökiekko

 

jari.hakala@biolan.fi

 

 

 

Ilmoittautuminen Lännen Kiekon joukkueisiin

*
*
*
*
*
*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.