Yhteystiedot ja ilmoittautuminen

 JOUKKUEENJOHTAJAT KAUSI 2018-2019

 

B -nuoret 

Joukkueenjohtaja Leena Linnemäki
sakir@saunalahti.fi  puh. 050-3459045

D1(04) - juniorit
Joukkueenjohtaja Anu Männistö
anu22@netti.fi

D1(05) - juniorit
Joukkueenjohtaja Heli Ketola ketola.heli@gmail.com

D2(06) - juniorit, yhteistyössä LLujan kanssa
Joukkueenjohtajat Johanna Tuomola ja Mikko Härkälä
johanna.tuomola2@gmail.com, mikko.harkala@luukku.com

E1(07) - juniorit
Joukkueenjohtajat Jussi Aaltonen ja Topi Ojala
jussi.aaltonen@kl-lampo.com, topi.ojala@hotmail.com

2E(08) - juniorit
Joukkueenjohtaja Jukka Reko
jvreko@gmail.com

F1(09) - juniorit
Joukkueenjohtaja Johanna Tuomola
johanna.tuomola2@gmail.com

F2(10) -juniorit
Joukkueenjohtaja Juha-Pekka Jaskari
juha-pekka.jaskari@jptjaskari.fi

G(11) -juniorit

Joukkueenjohtajana Johanna Ollila ja Suvi Raittinen

 

Luistelukoulun rehtori Kosti Kaunismäki

Leijonakiekkokoulun rehtori Kosti Kaunismäki

 

 

Jääkiekkojaoston kokoonpano kaudella 2018 - 2019

 

Mika Luoto

puheenjohtaja

040 716 0206 mika.luoto@hmkone.fi
Leena Linnemäki talousvastaava050 345 9045B (00-03)sakir@saunalahti.fi

Anu Männistö

sihteeri

044 999 0003 C1(04)anu22@netti.fi
Marja-Liisa Mikola-Luoto 050 5695627Kahviovastaavamaisamikola@gmail.com
Heli Ketola D1 (05) ketola.heli@gmail.com

Johanna Tuomola 

Mikko Härkälä

044 201 2085 D2(06)

johanna.tuomola2@gmail.com 

mikko.harkala@luukku.com

Jussi Aaltonen

Topi Ojala

 E1(07) 
Jukka Reko044 330 2492E2  (08)jvreko@gmail.com

Johanna Tuomola

Juha-Pekka Jaskari

 

 

F1 (09)

F2(10)

 

johanna.tuomola2@gmail.com 

juha-pekka.jaskari@jptjaskari.fi

 

Johanna Ollilla

Suvi Raittinen

 G (11) ainojollila@gmail.com
 Jarkko Karjalainen  Tyttökiekko jakke.karjalainen@netti.fi

 

 

 

Ilmoittautuminen Lännen Kiekon joukkueisiin

*
*
*
*
*
*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.